PLAN NAWIEDZENIA FIGURY MATKI BOŻEJ I RÓŻAŃCA FATIMSKIEGO


od 18 II 2018 roku Peregrynuje pięć Figur i koronek Różańcowych
w Rodzinach Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu w następującym porządku:

 

I TRASA

przekazanie Różańca - niedziela godz. 8.30

- Mierziączka,

- Zielonka Stara,

- Zielonka Nowa,

- Cyganówka,

- Atalin,

- Podzagajnik,

- Ostrowy.

 

Z w o l e ń:

ul. Wojska Polskiego: 38, 46, 52, 54, 52A, 54A, 56, 56A,

ul. Wojska Polskiego domy z blokami,

ul. Moniuszki,

ul. Bohaterów Walki z Faszyzmem,

ul. Krótką,

ul. Armii Krajowej,

ul. Pionkowską.

 

II TRASA

przekazanie Różańca - niedziela godz. 8.30

- Niwki,

- Jedlanka,

- Karczówka,

- Kopciucha,

- Strykowice Górne,

- Helenówka,

- Strykowice Błotne i Podleśne,

- Mieczysławów.

 

Z w o l e ń:

- ul. Słowackiego,

- ul. Chopina,

- ul. Parkowa,

- ul. Puławska 84 i 82 i 80,

- ul. Kilińskiego,

- ul. Podłączna,

- ul. Traugutta,

- ul. Kard. Wyszyńskiego,

- ul. Ks. Packa.

 

III TRASA

przekazanie Różańca - niedziela godz. 10.00

- Annów,

- Józefów,

- Paciorkowa Wola Stara i Nowa,

- Stefanów,

- Mostki.

 

Z w o l e ń:

- ul. Żeromskiego,

- ul. Szkolna,

- ul. Targowa,

- ul. Bulwar Targowy,

- ul. Mickiewicza,

- ul. Św. Anny,

- ul. Mickiewicza blok 2,

- ul. Św. Jana blok 1,

- ul. Skłodowskiej blok 2, 4,

- ul. Skłodowskiej,

- ul. św. Jana domy,

- ul. Jagiełły domy i blok,

- ul. Kochanowskiego,

- ul. Niecała.

 

IV TRASA

przekazanie Różańca - niedziela godz. 11:30

 

Zwoleń:

- ul. Bogusza: 9, 11, 15, 17, 19, 30,

- ul. Bogusza domy i blok 41,

- ul. 11 Listopada: bloki 2 i 4, 6/8, 10,

- ul. 11 Listopada i Sikorskiego domy,

- ul. Wiślana,

- Al. Jana Pawła II,

- Pl. Kochanowskiego,

- ul. Wojska Polskiego bloki 3 i 5,

- ul. Lubelska,

- ul. 3 Maja,

- ul. Krakowska,

- ul. Staropuławska,

- ul. Kościelna,

- ul. Różana.

 

V TRASA

przekazanie Różańca - niedziela godz. 11.30

 

Zwoleń:

- ul. Sienkiewicza: blok 18 A i B, 20, 22 A i B, 24 A i B,

- ul. Sienkiewicza,

- ul. Świerkowa,

- ul. Kwiatowa,

- ul. Lipowa,

- ul. Batalionów Chłopskich domy,

- ul. Kopernika domy i bloki: 23 i 25,

- ul. Perzyny domy i bloki 84 i 85,

- POM i domy przy POM-ie,

- ul. Reja,

- ul. Kościuszki blok 2 i domy,

- Al. Pokoju domy i blok 2.

Do góry