luty 15

Rzetelny sklep z architekturą ogrodową

Domki ogrodowe i narzędziowe

Tuż przed sezonem wiosenno-letnim chcemy Wam przedstawić sklep internetowy, który niechybnie przyda się przy aranżacji ogrodu lub działki. Sklep Altanka, bo o nim mowa, to ciekawy przykład producenta architektury ogrodowej z drewna, który zrobił na nas pozytywne wrażenie.

Zacznijmy od tego, czym przede wszystkim zajmujemy się w naszych wpisach, czyli stroną internetową. Wygląd i organizacja strony są bardzo proste i przejrzyste. Już na samym początku wita nas kontakt do Biura Obsługi Klienta, co jest o tyle fajne, że gdy po przejrzeniu oferty pojawią się pytania nie trzeba go szukać. Kategorie są uporządkowane w osobne zakładki, więc nie trudno dotrzeć do interesującego nas przedmiotu.

Co ciekawe zorganizowane na stronie głównej panele podają informacje istotne z perspektywy kupującego. Bez zbędnego przechwalania się, jasno i konkretnie producent przedstawia najczęściej wybierane produkty, nowości i promocje. Ponadto w zakładce „Info” można znaleźć wszelkie informacje na temat zasad zakupu i dostawy. Nie każdy sklep internetowy robi to w tak prosty i rzeczowy sposób, dzięki temu Altanka zyskuje na wiarygodności.

Osobiście polubiliśmy Altankę i będziemy do niej wracać. Polecamy i Tobie.Copyright 2017. All rights reserved.

Opublikowano 15 lutego 2023 przez OLEK in category "Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *