luty 4

Sposób na poprawę nastroju

Screenshot of kwejk.pl

Gdy Ci zimno, gdy Ci źle, już na kwejka loguj się. Każdy z nas potrzebuje czasem się rozweselić, nie ma wtedy nic prostszego niż wejść na stronę kwejk.pl i przejrzeć najnowsze dodane memy. Są to obrazki dodawane przez Internautów i nie wszystkie, ale spora ich część jest mocno rozweselająca.

Jest to strona, którą można przeglądać zawsze i wszędzie. Często wystarczy przejrzeć kilka zdjęć i dzień staje się lepszy. Co więcej każdego mema możemy ocenić na plus lub minus, możemy także dodawać komentarze pod konkretnymi zdjęciami.

Komentarze pod memami to często kolejny powód do radości, nie dość, że obrazki często same w sobie są śmieszne to komentarze, które zostawiają internauci są zazwyczaj jeszcze śmieszniejsze. Jest to więc naprawdę świetny sposób na oderwanie się od codzienności i poprawienie sobie humoru. Trzeba tylko uważać ponieważ przeglądanie kwejka może uzależniać i nim się obejrzymy, a będziemy mieli za sobą setki przejrzanych obrazków, a takie wkręcenie się w memy, jak wiemy pochłania sporo czasu.Copyright 2017. All rights reserved.

Opublikowano 4 lutego 2017 przez OLEK in category "Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *