październik 13

Nic już nas nie zaskoczy

Żyjemy w czasach, w których wymyślono już chyba wszystko. Jak się nad tym zastanowić, to chyba nie ma takiej nowinki technologicznej, która by nas zadziwiła. Co więcej, nawet jeżeli usiądziemy i spróbujemy się na chwilę nad tym zastanowić i wymyślić jakieś nowe urządzenie to będzie nam bardzo ciężko.

 

Chyba już wszystko o czym ludzie zawsze myśleli zostało już wymyślone i stworzone, albo przynajmniej jest w trakcie opracowywania i wdrażania. Jest to niebywale ciekawe jak zmienia się świat. Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie telefonu komórkowego było czymś wyjątkowym, a teraz telefony dostają dzieci, które jeszcze nie potrafią pisać.

 

Nawet coś co kojarzyło nam się z fikcją i rzeczą praktycznie niemożliwą do zrobienia jaką jest VR – Virtual Reality, jest już dostępna dla przeciętnego śmiertelnika. Jest to coś co może nas przenieść w zupełnie inne miejsce. Obecnie więc, mało jaki wynalazek może nas zaskoczyć. Natomiast dzięki takiemu rozwojowi technologicznemu możemy nie tylko cieszyć się z nowych gadżetów jak VR, ale również z super nowoczesnych protez, które pozwalają chorym wrócić do normalnego życia.

 


Tagi: ,
Copyright 2017. All rights reserved.

Opublikowano 13 października 2017 przez OLEK in category "Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *