sierpień 7

Zawsze kiedy wybieramy się w podróż naszym samochodem, musimy się właściwie przygotować. Dużym plusem takich wyjazdów jest to, że możemy zapakować to na co mamy ochotę oraz możemy słuchać takiej muzyki jaka nam się podoba.

Kiedy czeka nas długa wyprawa, to warto zastanowić się jak ją sobie umilić. Dobrze jest wybrać coś lekkiego, co dodatkowo nastawi nas na urlop. Mrozu ,,Supermoce” – to jeden z popularniejszych ostatnio utworów, który zdecydowanie pozwoli nam się pozytywnie nastroić na wyjazd. Jeśli spodoba nam się jakiś kawałek, to warto zapoznać się z całą twórczością konkretnego artysty.

Bez wątpienia jednym z ciekawszych artystów w ostatnich latach jest Mrozu – MTV Unplugged to seria koncertów w akustycznych aranżacjach, w których niedawno wystąpił. Jest to bez wątpienia wyróżnienie dla piosenkarza. Warto więc zapoznać się z jego dyskografią w trakcie dłuższej trasy. Ta przyjemna dla ucha muzyka na pewno umili nam podróż. Szczególnie, że jest on wyjątkowo utalentowanym wokalistą. Mrozu (Fryderyki 2023 – przyniosły mu aż 5 statuetek), współtworzy swoją muzykę również z innymi świetnymi artystami z polskiej sceny muzycznej.

Trasa Mroza ,,Bez Prądu” przyciągnęła całą masę fanów, a bilety wyprzedawały się w zawrotnym tempie. Jeśli jest to styl muzyczny, który nam odpowiada to warto przynajmniej chociaż raz wybrać się na jego koncert, robi niesamowite wrażenie. Taka muzyka sprawi, że nawet długa trasa przebiegać będzie w przyjemnej atmosferze. Szczególnie, że w jego utworach często możemy usłyszeć ciekawych gości. Jeśli jego muzyka przypadnie nam do gustu to nie pozostaje nam nic innego jak czekać aż pojawi się nowa płyta Mroza.

Poza tym, na dłuższą trasę warto także przygotować sobie przekąski i coś do picia, kawa, czy herbata w termosie będzie świetnym pomysłem. Zawsze możemy sobie też zaplanować przerwę na trasie i zrobić mini piknik. To dodatkowo urozmaici naszą podróż i pozwoli nam się jeszcze bardziej cieszyć urlopem. Najważniejsze to właściwie zaplanować cały wyjazd i trasę, żeby czerpać jak najwięcej przyjemności i budować wspaniałe wspomnienia.


Tagi: , ,
Copyright 2017. All rights reserved.

Opublikowano 7 sierpnia 2023 przez OLEK in category "Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *