kwiecień 29

Wszystko o filmach i serialach

Screenshot of www.filmweb.pl

Filmweb.pl to skarbnica wiedzy jeżeli chodzi o filmy i seriale. Znajdziemy tam sporo informacji na temat kinowych nowości, czy też ciekawostek z planu filmowego. Zawarte tam są również informacje o nominacjach do najważniejszych nagród, czy też ogłoszenie wyników na przykład Oscarów.

Na tym portalu możemy także założyć swój profil. Dzięki temu możemy dodawać oceny obejrzanych filmów, czy seriali lub też dodawać je do „schowka” – chcę obejrzeć. Dzięki temu nie zapomnimy o superprodukcji, którą ktoś nam polecił, albo która nam się spodobała, ale w danym momencie nie mamy ochoty na oglądanie filmów z danej kategorii.

Dodatkowo jeżeli mamy ochotę coś obejrzeć, ale nie wiemy co, zawsze możemy przejrzeć ranking filmów, czy też seriali. Mamy również możliwość filtrowania wyników. Możemy więc zaznaczyć jaką produkcję chcemy zobaczyć, z którego roku, czy także jaką minimalną ocenę powinna posiadać. Oczywiście jest to również skarbnica wiedzy jeżeli chodzi o aktorów, każdy jest opisany, a także ma uzupełnioną filmografię. Dzięki temu też możemy wyszukiwać tytuły filmów, czy seriali, w których wystąpił nasz ulubieniec.Copyright 2017. All rights reserved.

Opublikowano 29 kwietnia 2017 przez OLEK in category "Rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *